Moje šťastná hvězda

Otec zemřel při potyčce s matkou

Tragédie, kterou by možná nevymysleli ani autoři nejlepších detektivek. VERONIKA JENÍKOVÁ (59) prožívá chvíle obrovského trápení. Přišla totiž o milovaného tatínka.


Sympatickou herečku Veroniku Jeníkovou (59) si lidé pamatují ze seriálu Policie Modrava, Ordinace v růžové zahradě nebo jako Evičku Tričko z filmu Bony a klid. Osud k ní byl  ale v poslední době hodně krutý.


Její otec se rozhodl, že bude žít se svojí nemocnou manželkou v Alzheimerově centru. Jeníková několikrát řekla, že to od něj bylo skvělé rozhodnutí. Jenže tato nemoc je bohužel nevyzpytatelná.


Prali se o pyžamo


Maminka začala být před několika dny agresivní. Herečka popsala, že se s jejím tátou prala o pyžamo. „On upadl, zlomil si tři žebra a dostala se mu voda do plic,“ řekla s tím, že na následky úrazu zemřel.


Přišla také o kamarádku


Nebyla to ale pro ni jediná rána. Jen dva dny po tatínkovi zemřela i její velká kamarádka Jana Šulcová (†76), kterou znala od svých dvaadvaceti let. Chtěla se s ní naposledy rozloučit, ale nevyšlo ani to. Dozvěděla se totiž, že pohřeb byl na naplánovaný na den, kdy si objednala stěhováky.


Problémy s penězi?


Svůj velký byt se rozhodla nechat dětem, Lukášovi a Kamile (28), které má s manželem Čestmírem Gebouským (77), s tím, že se uskromní. Možná je to i proto, že se snaží ušetřit za nájem.


Není žádné tajemství, že Jeníková momentálně moc práce nemá. Měla být jednou z hlavních hvězd seriálu Jedna rodina, jenže z toho sešlo. Ze dne na den se dozvěděla, že s ní produkce nepočítá. Na její místo vzali Janu Paulovou (68).

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden