Moje sladké tajemství

Otevře své srdce jinému muži?

Moje sladké tajemství

Je jen otázkou času, kdy se nad manželstvím začnou stahovat mračna!

Hvězda seriálu Slunečná Tereza Brodská (52) jakoby se změnila k nepoznání. Už si tolik nestřeží své soukromí, propadla sociálním sítím a velmi si pochvaluje natáčení. Stojí za tím snad nový chlap?

Sympatická herečka Tereza Brodská (52) si poslední dobou užívá skvělé období. Září ve Slunečné a navíc si splnila svůj obrovský sen o bydlení. Společně s manželem Herbertem Slavíkem (57) se přestěhovali do nového bytečku a vypadá to, že je Brodská opravdu šťastná.

Jenže to samé nemusí platit pro jejího manžela. Spekuluje se totiž o tom, že není zrovna nadšený z toho, že se z velkého bytu na Malé Straně přestěhovali do 2+kk, a že se vlastně vše točí okolo Terezy.

Navíc je až podezřele šťastná mezi svými kolegy, což ho začíná pořádně znervózňovat. Vždyť se není čemu divit, ve Slunečné se okolo ní motá mnoho kolegů, se kterými si má o čem povídat a tráví s nimi až příliš mnoho času. A to dokonce i mimo natáčecí dobu!

Na natáčení je nejšťastnější

Jenže ani v létě si Terezy její manžel příliš neužil. Doháněla natáčení Slunečné a jak se zdá, nijak ji to netrápilo, ba naopak. Žádnou dovolenou neměla naplánovanou, což u nich prý přes léto bývá

Zbývá vám 70% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden