Otočí se za každou sukní

Režisér Clint Eastewood (91) má slabost pro něžné pohlaví. Však se také po jeho boku vystřídala hezká řádka žen a s pěti z nich si pořídil celkem šest dětí.

O Clintu Eastwoodovi (91) se dlouhá léta říkalo, že má jen dvě herecké polohy, s kloboukem na hlavě a bez. Možná na tom i něco pravdy bude, vždyť to tvrdil legendární režisér Sergio Leone (†60), který s Clintem natočil westernovou trilogii Pro hrst dolarů, Pro pár dolarů navíc a Hodný, zlý a ošklivý.

Svou životní šanci nepromarnil

Když v roce 1963 přišla nabídka od Sergia Leoneho, bylo to pro Clinta doslova vysvobození. Svou životní šanci rozhodně nepromarnil a brzy byl známý jako výtečný představitel drsných filmových chlapíků.

Později dokonce i jako skvělý režisér, když natočil takové kasovní trháky, jako byly Million Dollar Baby a J. Edgar. A protože víme, že

Zbývá vám 68% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden