Padlá hvězda stoupá znovu vzhůru

Odkopnutá, a navíc za potvoru, to není hezká vizitka. Teď „tiskne" novou a lepší!

Herečka Denisa Nesvačilová (31) se oklepala ze šoku po zradě scenáristy Petra Kolečka (39) a daří se jí líp než kdy jindy. Jak to tak vypadá, hvězda seriálů Dobré zprávy a ZOO vyšla z intrik milostného trojúhelníku jako vítězka.

Herečka Denisa Nesvačilová (31) ze seriálu ZOO o prožitém vztahu se scenáristou Petrem Kolečkem (39) dosud příliš nemluvila. Až teď se o exmilenci rozpovídala a přidělila mu pár ne zrovna lichotivých nálepek. A podle psychologů je to nakonec právě ona, kdo z celé situace vychází jako vítěz.

A to i přesto, že si vysloužila pověst rozvracečky rodiny. Kolečka musela hluboce milovat, když byla ochotna přistoupit na tak nefér hru, vyznívající navíc jednoznačně v její neprospěch. Jak se zdá,

Zbývá vám 80% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden