Můj čas na kafíčko

Pagáčová se zamilovala do jiného, a proto se rozvádí?

Můj čas na kafíčko

Rozchod přišel jako blesk z čistého nebe. Nikdo ho nečekal a dodnes se jen spekuluje, proč k němu vlastně došlo. Zničila snad manželství nevěra?

Překvapením je pro mnohé rozchod herečky Patricie Pagáčové (35) s Tiborem Pagáčem (32). Vypadali dlouhé roky jako reklama na štěstí. Proč se jim láska zbortila jako domeček z karet?

Herečka ze seriálu Jedna rodina Patricie Pagáčová (35) si své soukromí dlouhodobě střeží jako oko v hlavě. Sice je aktivní na sociálních sítích, ale o tom, jak si žije s manželem Tiborem Pagáčem (32), mluví jen sporadicky.

Teď ale víme, že je jejich láska po šesti letech minulostí. Herečka se s dramaturgem rozešla a každý si už žijí svůj vlastní život, i když je bude navždy

Zbývá vám 92% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden