Pánská kosmetika značky HYMM

Amway přináší na trh novou řadu pánské kosmetiky značky HYMM. Tradiční značka zůstává, přichází s ní však nový design, vyšší kvalita a specifické vůně a ingredience.Výtažky z fenyklu, máty, aloe vera, šalvěje, mořské minerály, to jsou jen některé z nich.

Nový HYMM přináší jednodušší a efektivnější každodenní péči o pleť. Řada HYMM je doporučená pro každodenní péči o pleť obličeje i těla. Produkty celé řady obsahují léčivé a zklidňující výtažky z aloe vera a heřmánku, vitamin E a složky zajišťující hydrataci.

zuzana

Kromě těchto složek je každý produkt řady obohacen o účinnou složku, která je pro daný výrobek specifická. Celá kolekce pánské kosmetiky HYMM  má svěží typicky pánskou vůni, která je odborníky popisována jako vyvážená kompozice bergamotu, citronu, jablka, grapefruitu s pozdním úderem divokého čaje.

hymm Srdce vůně je tvořeno jemnými tóny jasmínu, aroma vodní konvalinky, cedrového dřeva, mechu a pryskyřice. Vzhledem k tomu, že pleť mužů obvykle mívá sklony k tomu se víc mastit, je velmi důležité aby pánové ve své kosmetické výbavě měli čisticí přípravky, nejlépe ve formě gelu, které pleť očistí, hydratují, a zároveň ji nezatěžují mastnou složkou.

Pozornost v péči o pleť mužů je třeba věnovat i správnému výběru přípravků používaných k holení a následné péči. Tipy, jak správně pečovat o pleť můžu, dává Zuzana Gavendová. Jaká jsou specifika v péči o pleť mužů? Pánská pleť má více mazových žláz, produkuje větší množství mazu, je mastnější, ale daleko pevnější a odolnější, tím pádem pomaleji stárne a později se na ní tvoří vrásky.

Pánové v tomto směru mají nad ženami mírně výhodu. Který moment je v péči o pleť pro muže nejdůležitější? Velkou zátěží pro mužskou pleť je holení, při kterém dochází zejména u mužů s citlivější pletí, ke značné zátěži pokožky.

AMWAY_01_0146

Proto je nutné používat vhodné přípravky na holení i po holení. Na holení je vhodné použít gel na holení s velmi dobrou schopností přilnout na pokožku obličeje. Po holení je určitě nejlepší použít přípravek s obsahem zklidňující složky, které pleť zklidní a dodají jí hydrataci.

Mají dnešní muži dost možností o svou pleť pečovat? V současnosti je nabídka kosmetiky pro muže velmi pestrá. Péče o pleť by neměla být složitá. Důležitým krokem v péči o pleť je čistící přípravek, vhodný přípravek na holení a po holení, a hydratační přípravek zajištění průběžné péče a hydratace pleti.

AMWAY_01_0119

Pokud už pánové řeší vrásky, mohou používat přípravky se zpevňujícím efektem. Co by měla umět kvalitní pánská kosmetika? Pánská kosmetika by měla především hydratovat. Co se týká kosmetiky na holení, ta by měla obsahovat složky, které podrážděnou pleť po holení, ideální jsou přípravky s obsahem aloe vera, heřmánku, alantoinu a vitaminu E, který přispívá k udržení hydratace.

Přípravky na holení by měly mít klidnící a hydratační účinek..

reklama
reklama