Panuje u ní doma dusno kvůli její chamtivosti?

Herečka Alice Bendová (45) si moc dobře uvědomuje, jak důležité jsou pro celebrity sociální sítě. Když tak nedávno o svůj internetový profil kvůli jednomu podvodníkovi přišla, byla z toho úplně mimo. Naštěstí se jí ale záhy podařilo ztracené fanoušky nasbírat zpět a spadl jí obrovský kámen ze srdce.

Jako herečka už totiž nemá takovou popularitu jako dříve a spíše bývá součástí podřadnějších projektů. Moc dobře tak ví, že si klidně může vydělat více peněz právě prostřednictvím sociálních sítí. Odhaluje veřejně rodinné soukromí Především pak na svůj profil pravidelně přidává odvážné snímky a užívá si komplimentů od mužů.

V poslední době ale začíná i čím dál více poodkrývat své soukromí, které bylo dříve zahaleno tajemstvím. Nejenom, že se na jejích fotkách objevuje partner Michal Topol (33), ale také její dcera Alice (9).

„Klíšťátko moje milované,“ okomentovala jejich poslední společnou fotku, kterou sdílela. Je na ní ale jasně vidět, že Alice příliš nesouhlasí s tím, aby byla takto medializována. Její syn Václav (10) je dokonce úplně proti tomu, aby se jím Bendová chlubila na internetu, a dokonce jí to prý měl vysloveně zakázat.

Rozhodne se obětovat byznys? Alice je z toho sice smutná, protože by se velmi ráda svými potomky pravidelně chlubila, ovšem nic moc s tím neudělá. Ví totiž, že pokud by sdílela jejich fotky i přes to, že si to nepřejí, mohlo by to pokazit přátelskou atmosféru v její rodině.

Michal prý nechce s Alicí chodit nikamdo společnosti.

Na druhou stranu si je ale dobře vědoma toho, že čím více soukromí bude sdílet, tím více zvědavých fanoušků ji bude sledovat. A to jí samozřejmě láká a občas přání svých nejbližších trochu poruší. Nejvíce to prý trápí především Michala, který se snaží držet odstup od showbyznysového rybníčku, do kterého Alice neodmyslitelně patří.

Poměrně často se objevuje i na společenských akcích, ale většinou to je bez doprovodu jejího partnera, a právě proto se velmi často spekuluje, jak to spolu mají. Její partner je raději v ústraní Bendová sice tvrdí, že je jejich vztah v pořádku, ovšem kdyby to s ní Topol myslel vážně, asi by se sem tam překonal a bok po boku se objevili na nějaké akci, už jen proto, aby dal všem jejím fanouškům jasně najevo, že patří jen jemu.

Možná to ale nechce sama Alice, o které se ví, že je tak trochu závislá na mužské pozornosti a právě všechny ty komplimenty ji dobíjí pozitivní energií. Jediným řešením ze strany Michala tak může být žádost o ruku a následná stavba.

To by si pak Alici pojistil a možná by jí alespoň někteří její ctitelé přestali dávat nabídky na romantické schůzky..

reklama
reklama

Komentáře