Parťák v prvním filmu? Oldřich Nový!

Po sedmileté přestávce přišel na plac už úplně jiný Marek Vašut.

Kdy poprvé jste začali vnímat herce Marka Vašuta (61)? Když si ve 24 letech zahrál Robyho v Láskách z pasáže? Nebo o dva roky později, když se stal hlavním hrdinou legendárního snímku Pěsti ve tmě? Přitom on začínal před kamerou už v pěti letech!

Když se někdo narodí jako syn profesora baletní teorie na DAMU a baletky Národního divadla, těžko může skončit jinde než na prknech, která znamenají svět či v kouzelném světě před filmovou kamerou.

Kluk uprostřed magického světa

Jak už to u kumštýřských dětí bývá, brala si ho maminka často s sebou do práce. Do Národního. Byly mu tři nebo čtyři, když s ní procházel zákulisím nejslavnějšího divadla v zemi, které tehdy bylo plné rekvizit ze slavných představení.

Na stěnách visely meče i brnění, a když si nedával pozor, mohl si rozbít svůj klučičí nos třeba o

Zbývá vám 68% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden