Partner Sarah Jessicy Parker byl nevěrníkem i ochráncem!

„Je mi jasné, že nezapadám do kategorie standardních krásek, ale netrápím se tím.“

Pokud se nestane nějaká vážná změna, oslaví spolu Sarah Jessica Parker (56) a Matthew Broderick (59) příští rok stříbrnou svatbu. Skoro ideální vztah nenarušily ani jeden úlet nebo veřejná urážka.

Americká herečka Sarah Jessica Parker (56) se proslavila díky roli Carrie v dnes již kultovním seriálu Sex ve městě. Svoji cestu ke slávě začala už v osmi letech, kdy si zahrála na Broadwayi hlavní dětskou roli v muzikálu Annie.

Mládí pak měla klidné a bez průšvihů, byla možná až přehnaně slušná. Nevymetala večírky, a když se na střední škole zúčastnila jednoho večírku s kamarády, prý jí vyděsilo, kolik se tam podává alkoholu! Raději zavolala otci, ať

Zbývá vám 81% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden