Moje šťastná hvězda

Partner se cítí být na obtíž

Zpěvačka Lucie Bílá (54) se snaží být v momentální situaci nápomocná všem, kteří to potřebují. Konečně navíc využila svoje původní povolání a jako vyučená švadlena tak šije tolik roušek, kolik jen může.

Co ale během toho dělá její přítel Radek Filipi (36)? Ten je zvyklý trávit většinu času v posilovně, ale když je teď zavřená, těšil se, že alespoň stráví víc času se svou láskou. Nedopadlo to ale přesně podle jeho představ.

Odsouvá ho na vedlejší kolej

Když se Bílá do něčeho pustí, dává do toho vždy maximum. To samé platí i u šití roušek. Není ráda, když ji Radek vyrušuje nebo se ji snaží neustále rozesmívat.

Pak se totiž nemůže soustředit, což jí vadí. Její prvotní plán byl ten, že svého partnera zapojí do své práce.

Dala mu do ruky žehličku, svěřila mu šití, ale nic z toho nezabíralo, protože žádnou práci Filipi nedělal tak, jak si to Bílá představovala. Nakonec si přece jen vše raději předělala sama.

Radek se vedle své přítelkyně zřejmě začíná cítit zbytečný. Nikdy spolu netrávili tolik času jako teď a on si začíná všímat toho, že Lucie zvládne skutečně všechno bez jakékoliv pomoci.

Chmurné myšlenky se ho ne a ne pustit. Začal si snad říkat, že ho Lucie v podstatě nepotřebuje?

Pořídila mu domácí posilovnu

Nejdřív byl Radek neodbytný, ale postupem času začínal být spíš smutný a otrávený. Lucie si toho všimla a rozhodla se, že svého miláčka definitivně zabaví něčím, co ho bude bavit.

Pořídila mu tedy jeho vlastní posilovací místnost. Radek tam má všemožné stroje, činky, zkrátka všechno, co má rád. Udělalo mu to neskutečnou radost, což je koneckonců vidět i na videu, které Lucie sdílela na svých sociálních sítích.

Teď už si bude Radek hrát v posilovně a ona bude mít konečně klid na šití. Je to ale jen odsunutí problému, který se za nějakou dobu zase začne vynořovat na povrch.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden