Partner se na ni úplně vykašlal?

Je to zhruba rok, co se herečka Aneta Krejčíková (28) stala poprvé matkou. Nejprve sice nadšená nebyla, protože dítě přišlo nečekaně, ale postupem času zjistila, že malý chlapeček je pro ni vším. To ovšem neplatí o jejím partnerovi Ondřeji Rančákovi (34), který se nevěnuje nejen své přítelkyni, ale ani svému synovi Benovi (1).

Malého prý skoro ani nepohlídá a Aneta si musela najít chůvu, protože je prý na všechno sama. Do toho má spoustu práce v televizi. Zabezpečuje rodinu úplně sama Krejčíková už je nějaký čas zpátky na televizních obrazovkách v seriálu Ulice.

Musela to udělat kvůli financím. Její partner sice není žádný povaleč, ale ze svého platu fitness trenéra má zřejmě problém uživit celou rodinu. Navíc se proslýchá, že je skrblík, který řeší každou korunu.

Takže herečka musela vše vzít do vlastních rukou a postarat se i o finanční záležitosti. Krejčíková si původně myslela, že se Ondřej bude jí a synovi věnovat, ale bohužel se spletla. Rančák prý nadšení z otcovství nesdílí a nedokáže se kvůli němu vzdát svého pohodlí a koníčků.

Je na pokraji svých sil! Na malého synka mu tak nezbývá skoro žádný čas. „Měli jsme slušnou krizi. Ondřej přišel z práce, Beny řval a já byla po celém dni bolavá a vyčerpaná. Začíná mi docházet trpělivost a síla. Nevím, jak dlouho to budu ještě zvládat. Bojím se nejhoršího,“ svěřila se Krejčíková. Co tím myslela? Zhroutí se, nebo odejde od partnera? Těžko říct, ale jisté je, že je na tom dost špatně. Se svým trápením se svěřila i na sociálních sítích a zdá se, že nejde jen o pouhé vyčerpání.

Oporu, které se jí doma zřejmě nedostává, hledá u svých fanoušků na Instagramu. Kdyby se mohla spolehnout na svého partnera, bylo vše jiné a ona by nezačínala propadat beznaději a depresi. Podle jejích kamarádek už se prý několikrát zhroutila. Jak tohle skončí? Budou se její problémy prohlubovat? Snad se jí podaří dát se zase do pořádku a třeba se i její partner nad sebou konečně zamyslí.

reklama
reklama

Komentáře