Partnerskou nevěru považuje Jan Čenský za úplně normální záležitost!

„Pokud je někdo nevěrný, je to neštěstí, ale všechno se dá vyřešit, když dva chtějí.“

V minulosti byl oblíbený jako princ, dnes jako lékař z Ordinace v růžové zahradě. Díky tomu na Jana Čenského (59) vždy číhalo nějaké to pokušení ze strany fanynek!  

Hercem se stal Jan Čenský vlastně tak trochu neplánovaně. Jeho klukovské sny o budoucím povolání byly takové ty typické: od hasiče, popeláře a kosmonauta až po reprezentanta v atletice.

A právě se sportem to Jan myslel doopravdy vážně, speciálně s běháním, které zvládal na vrcholové úrovni.

Na konzervatoř se hlásil, aby mohl běhat!

Hodně sportoval už od mala, společně se svojí sestrou a svým bratrem. „Abychom nebyli jednostranně zaměření, rodiče nás přihlásili do hudebky,“ vzpomínal.

„Brácha hrál na klarinet, já na klavír a k tomu jsem chodil do pěveckého sboru. Ale zpíval jsem jen do mutace. Jeden rok se chystal zájezd Bambini di Praga do Japonska, kam měli jet ti nejlepší. Ještě v červnu jsem byl v užším výběru. Po prázdninách byl z mého hlásku silný hlas, tím to pro mě skončilo. “

Při výběru střední školy potřeboval takovou, kde se

Zbývá vám 77% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama
reklama