Patricie Solaříková: Definitivně skončila

Hvězda seriálu Ulice definitivně potvrdila svůj odchod. Patricie Solaříková (30) alias Tereza Jordánová na svých sociálních sítích oznámila, že v Ulici končí dobrovolně, prý si od role potřebuje odpočinout a stojí si za tím, že v nejlepším se má skončit.

Patricie se v seriálu objevovala už 13 let a je jednou z mála postav, které v seriálu vydržely od úplného začátku. Diváci se však bouří, odchod Solaříkové se jim vůbec nelíbí. „Tak to už se na Ulici nedívám,“ zněl jeden ze zklamaných komentářů.

Rozhodla se odejít z dobrého místa. Bude litovat?

Půjde sledovanost dolů? Společně se seriálem se Solaříková rozloučí ale také zřejmě s celkem dobrým stabilním příjmem. Spousta lidí se ptá, čím se teď bude živit. Patricie ale o peníze nouzi nemá, na svých sociálních sítích má 300 000 sledujících, a toho si firmy velmi cení.

Dostává různé produkty na vyzkoušení, které na svém profilu zveřejní a dostane za to slušné peníze. Živí se tedy částečně jako influencerka a o peníze se rozhodně nebojí. Otázkou zůstává, zda jí příznivci po ochodu z Ulice, neřeknou sbohem a nesníží se tak rapidně jejich počet. Pak by se dostala tak trochu do začarovaného kruhu.

reklama
reklama

Komentáře