Patricie Solaříková: Proč odkládá mateřství? Bojí se porodu?

Svatbu si Patricie Solaříková uspořádala v červnu 2019. Předpokládalo se, že půvabná herečka se vdává z toho nejpochopitelnějšího důvodu – že totiž slyší úpěnlivý zvuk biologických hodin, a tak chápe, že nastal čas být maminkou.


Dnes je nabíledni, že takhle to nebylo a že za romantickou svatbou v lese je třeba hledat jiný důvod. Půvabná blondýnka tvrdí, že našla spřízněnou duši a že je šťastná. Naplno rozjela kariéru, projevila kuráž a odešla z Ulice do seriálu Modrý kód v konkurenční televizi, dělala i porotkyni v hudební soutěži SuperStar.

Fanoušci, kteří byli přesvědčeni, že po letní svatbě Patricie v zimě s obrovskou pompou a nadšením oznámí těhotenství, se diví víc a víc. Vše nasvědčovalo tomu, že mladá herečka je okouzlena kariérou a plány na miminko uložila, jak se říká, k ledu, ač na druhou stranu sama připouští, že věk na mateřství má.

Nyní se ovšem rozšířila zpráva, která na vše vrhá docela jiné světlo: půvabná mladá žena se podle důvěryhodných zdrojů údajně obává porodu. To není tak neobvyklý jev, jedná se o poměrně častý důvod odkládání mateřství. Musíme doufat, že to herečku záhy přejde.

reklama
reklama

Komentáře