Moje šťastná hvězda

Patricie Solaříková: Skrývá herečka těhotenství?

Nedávno dala po 13 letech sbohem seriálu Ulice. Brzy nato se pochlubila zasnoubením. Herečka PATRICIE SOLAŘÍKOVÁ (30) zažívá, zdá se, šťastný rok.

Mnozí ji znají jako Terezu ze seriálu Ulice. Tuhle postavu Patricie Solaříková (30) hrála dlouhých třináct let. Přednedávnem se ale rozhodla herečka ze seriálu odejít. „Konečně můžu odpovědět na tolik kladenou otázku. Ano, končím v Ulici,“ oznámila překvapeným fanouškům Patricie. Prý se má v nejlepším přestat. Nechala si však i zadní vrátka a vychválila do nebes jak kolegy, tak televizi, která ji proslavila. Zdůraznila ale, že si chce od své postavy odpočinout. Zdá se, že není všem dnům konec, a až jí třeba dojde, že na ni jinde štěstí nečeká, vrátí se zpátky do oblíbeného seriálu.

Ukázala zásnubní prsten

Pár dní nato na sebe opět upoutala pozornost a pochlubila se fotografií se zásnubním prstýnkem.
O ruku ji požádal její přítel, dramaturg Tibor Pagáč (27). A jelikož dobré zprávy se šíří rychle, hned bylo kolem nich rušno. Že by jedno s druhým souviselo? Možná Patricie brzy opět rozčeří vody českého showbyznysu a pochlubí se další příjemnou zprávou, třeba tou, že bude maminkou. Uvidíme, necháme se překvapit... Jisté je ale jedno.

Zasnoubení mezi ní a dramaturgem proběhlo mnohem dříve, než jej herečka prozradila veřejnosti. Chtěla si zachovat soukromé tajemství pro sebe a nejdřív se pochlubit rodině a kamarádkám. Prý za tím, že vše tak tutlala, nic jiného není.

Něco chystá, takže bude překvapení

Každopádně jsou to dva rozhodující životní kroky. Jako herečka má určitě bezpochyby dost příležitostí pracovat. Ale podle blízkých známých žádnou velkou roli teď před sebou Solaříková nemá.Nechystá se ani na divadelní prkna. Zatím se spekuluje, že se bude život jako influencerka na sociálních sítích, protože už nyní má téměř 300 000 sledujících. A to už je dost velké číslo na to, aby z příspěvků profitovala. I proto má zřejmě manažera i marketingového manažera. Uvidíme, zda její cesta k práci povede přes tenhle, teď tolik moderní, byznys.

Snad neudělala krok do neznáma

Kolegové se však shodují, že její rozhodnutí odejít z Ulice bude mít vliv i na její popularitu a fanoušky.Zvážila herečka i tohle? Jakmile zmiz í z obrazovky, nebude o ni už takový zájem, protože nebude tolik vidět. Jestli má ale nějaký záložní plán, to nikdo z jejího okolí neprozradil. Spíše to vypadá na to, že se bude věnovat soukromým záležitostem.

A živit se nechá od svého partnera. Pokud už v tuhle chvíli tedy není těhotná a nezavrší začátek roku ještě touhle zprávou, o níž se už delší dobu spekuluje. Oba opartneři na to věk mají, láska i vztah kvete, tak proč by jinak měnila jistou práci za nejistotu?.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden