Patrik „Rytmus“ Vrbovský a Jasmina Alagič: Úplně ho změnila

Láska by prý měla lidi měnit k lepšímu, ale ne vždy tomu tak je. Známý raper Patrik „Rytmus“ Vrbovský (42) je vedle své snoubenky Jasminy Alagič (29) sice jako vyměněný, ale podle jeho přátel spíš k horšímu.

Kvůli ní prý natočil reklamu, která neuspěla

Svou snoubenku údajně Rytmus musí poslouchat na slovo, jinak je zle. Nedávno ho dokonce prý donutila k tomu, aby natočil reklamu, která na sociálních sítích sklidila jen obrovskou vlnu posměchu. Rytmusovi to tedy v jeho kariéře příliš nepomohlo, spíš naopak. Zatím to nevadí.

Prý je podpantoflák

Jeho kamarádi z hudební branže nechápou, co se s ním stalo. Je sice zamilovaný a oni jsou rádi za to, že je šťastný, ale prý už to vůbec není on. Rozpovídali se také o tom, že když byl raper ve vztahu s Darou Rolins (46), byl mnohem víc sám sebou.Alagič mu zřejmě kamarády příliš nepovoluje, zato Dara je měla ráda a nevadilo jí, když za nimi Rytmus zašel.

Vydrží jim to vůbec?

Jasmina má během léta porodit jejich prvního potomka, ale o všech věcech bude nejspíš rozhodovat právě ona.O výchově, jménu a spoustě dalších záležitostí. Nebude to brzy ale Patrikovi vadit? Přece jen má v sobě také pořádnou dávku temperamentu a určitě nebude mlčet, a když půjde o jeho dítě, nejspíš už nevydrží zůstat potichu a na všechno jen přikyvovat.

reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden

reklama