Pavel Liška a Barbora Poláková: Rozhodli se to ještě zkusit

Už to vypadalo, že se Pavel Liška (48) a Barbora Poláková (35) rozejdou. Ona už měla zabalené kufry i obě dcery. Nakonec se ale zřejmě rozhodli k opačnému kroku. Pavel dotočil dva filmy najednou a tím zřejmě pro letošek s filmováním končí.

Pokud se prý nenaskytne nějaká mimořádná nabídka, bude si užívat se svou rodinou. Stejně tak Bára, která se zavalila prací herečky i zpěvačky, zvolnila tempo. I díky velké vášni pro cestování, kterou oba mají, najednou začal mezi nimi vznikat prostor, jenž je táhl od sebe.

Teď se oba znovu pravděpodobně dohodli, že to změní. Jinak svůj vztah už nebudou moct zachránit. Liška dokonce odjel se svými dcerami Ronjou a Rikou na chalupu. Nejdříve ale musel nemovitost dát do kupy, aby se tam jeho holčičky cítily dobře.

Podle vlastních slov loni moc času neměl, takže té práce na nemovitosti bylo dost. Ale vzhledem k situaci, či možná i nějakému razantnímu kroku ze strany Polákové, začal sekat dobrotu. Nebo že by ho donutily dcery, které jsou teď ve věku, kdy bývají děti nejroztomilejší? Pak přicházejí logicky problémy se školou a podobně, ale to je podle Lišky ještě daleko.

Tak snad i jemu začalo docházet, o co všechno by mohl přijít a že né vše se dá napravit. Některé věci totiž už vrátit nelze.

reklama
reklama

Komentáře