Pavel Poulíček byl kliďas, jeho první žena hádavá. To nemohlo dlouho vydržet!

„Přála jsem si, aby to bylo o soužití dvou lidí, kteří se milují a drží jeden druhého nad vodou.“

První manželství se bývalému známému sportovnímu moderátorovi Pavlu Poulíčkovi (44) nevydařilo. S Martinou (40) ho rozdělovaly hlavně jejich odlišné povahy.

Patnáct let strávil Pavel Poulíček (44) na televizní obrazovce jako sportovní redaktor a moderátor zábavných pořadů. Sedmkrát vyhrál prestižní televizní cenu TýTý. V soukromí se mu nejprve moc nedařilo najít tu pravou partnerku. A když se pak konečně vztahu dočkal, nedopadlo to dobře. Za všechno mohla hlavně rozdílnost povah a také pracovní vytížení obou dvou v páru.

Neměli na sebe moc času!

Martina Böhmová (40), jak se v době seznámení první Pavlova žena jmenovala, nebyla rozhodně žádná panenka, co sedává v koutě a čeká, až ji někdo najde. Hezká plavovláska dokázala využít svůj vzhled a prosadila se jako modelka. Nějaký čas také dělala asistentku známému kouzelníkovi Pavlu Kožíškovi (48). Poté, co se dala dohromady s Pavlem Poulíčkem, věřila stejně jako on, že to bude svazek napořád. Nejprve spolu rok chodili, potom se rozhodli, že se vezmou. Na to, že bude na její soukromý život zaměřena pozornost novinářů - když si bere známou osobnost - byla Martina zvyklá a nebála se toho. Stejně jako Pavel, byla i Martina hodně pracovně vytížená. Pokud spolu lidé netráví moc času, začnou se jeden druhému vzdalovat. Později, po rozvodu připustila Martina, že chvíle, kdy měli čas jen pro sebe, mohli využít jinak a lépe.

U sportu zůstal jen soukromě.

Manželství z rozumu odmítla!

Mnohem zásadnějším problémem se ukázalo být to, že jsou vlastně oba dost rozdílní, co se týká povah. Martina o sobě prohlásila: „Vím, že jsem hodně náročná, možná trochu neústupná a nekompromisní.“ Neměla daleko ani k hádkám. „Já se pohádat umím, dokonce to občas potřebuji, abych ze sebe dostala negativní emoce,“ uvedla. Tohle ale kliďas Pavel dost těžko vydýchával. Navíc se neuměl moc bránit proti různým ironickým narážkám své manželky. Raději se proto vždy uzavřel, což také nebylo pro vztah řešením. Manželství nakonec vydrželo čtyři roky. Žádost o rozvod podala Martina. Novinářům řekla: „Mám Pavla pořád ráda, ale už se nemilujeme. A na vztah z rozumu jsme moc mladí.“ Sama ovšem dlouho nezůstala. Bulvár jí už v době rozvodu dával dohromady se zpěvákem Richardem Krajčem (41). Po jeho boku také modelka nakonec skončila.

Ani druhá svatba Martině nevyšla.

Měla s ním dvě děti, ale stejně jí nechal!

Do další svatby se Martina nejprve nehrnula. Tvrdila dokonce, že se vážného vztahu bojí, natož aby někomu podruhé řekla své „ano“. Řekla dokonce, že je náročnější udržet si vztah, pokud ho lidé nemají potvrzený manželstvím. Rozvedená ale dlouho stejně nezůstala. S novým partnerem čekala dítě, což jí přimělo k tomu, aby vstoupila do manželství znovu. K prvnímu potomkovi přibyl brzy další. „Když přišlo první dítě, tak jsme si říkali, co jsme vlastně do té doby dělali. Měli jsme pocit, že nemáme na nic čas. Pak přišlo to druhé, a my jsme si zase začali říkat, jakou flákačku jsme měli s tím jedním. Je to určitě živější domácnost, ale taková krásně rozsvícená,“ liboval si Richard. Martinu ale brzy čekal nepříjemný citový pád na dno. Pokud Pavla Poulíčka vyměnila za známého zpěváka proto, že jí sportovní moderátor nudil, pak s Richardem Krajčem si užila vzrušení víc, než by bývala chtěla. Předtím sice Martina prohlašovala, že nějaká ta nevěra ke vztahu patří a lze ji tolerovat, Richard si ale nakonec našel úplně jinou partnerku na stálo. Hrál ve filmu Křídla Vánoc a dal se dohromady s jeho režisérkou Karin Babinskou (44). Láska na první pohled oba donutila rozbít své fungující rodiny. S Martinou se ale Richard rozvedl bez velkých hádek, nechal na ni převést dům a koupil si nemovitost v okolí, aby mohl co nejčastěji vídat jejich společné děti. Druhé manželství Martiny tak vydrželo opět jen několik let.

Opustila, a pak byla opuštěna.

Šťastný manžel a otec už se do televize nevrátí!

Po rozvodu s Martinou si Pavel Poulíček našel novou partnerku a s tou je, jak se zdá, mnohem šťastnější. Vzal si pohlednou blondýnku Petru a v osmatřiceti letech se stal poprvé i otcem. Kromě dcerky je jeho největší radostí golf. Má totiž na starosti marketing ve firmě, která se zabývá pořádáním největšího golfového turnaje na evropské túře v České republice. Svět médií už ho vůbec nezajímá a svoji televizní minulost už bere jako uzavřenou záležitost.

reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden

reklama