Pavel Zedníček: Podruhé ho vyhodili z televize!

Televize s ním znovu zametla! Nechá si to líbit?

Dělají mu to snad naschvál? Oblíbený herec Pavel Zedníček (67) končí v televizi Barrandov, a to už podruhé! Jak ho jen mohli tolik ponížit?

Známe ho z bezpočtu známých filmů i seriálů, v polední době se mu ale moc nedaří. I když nutno dodat, že nejspíš ne jeho vnou. Herec Pavel Zedníček (67) dostal padáka z televize Barradov, kde moderoval soutěžní pořad Kurňa, co to je?.

Vedení televize se rozhodlo, že do podzimního vysílání ho už nezařadí, a Zedníček tak musí z kola ven. To je samo o sobě drsné, horší ale na celé věci je, že ho ze stejného přadu vyhodili už podruhé! Zedníček poprvé skončil po třech letech vysílání přadu v září 2016.

Kafkova Pavlina , Jindrich Fisar , Jan Stastny , Jakub Kohak , Zednicek Pavek , Jakub Kohak , Kurna co to je ? Nataceni 17.1.2015 Praha

„Mám za to, že v nejlepším se má přestat,“ tvrdil tehdy. Jenže už letos v únoru byl zpět a televize mu dokonce nechala vyrobit nové kulisy. Teď je ale zase všechno jinak a herec nejspíš pěkně zuří. „Nechci to komentovat,“ řekl.

Soutěžní kolo teď místo Zedníčka roztáčí moderátor Aleš Cibulka (40), a to v novém soutěžním pořadu Roztoč to!. Co ale bude se Zedníčkem? Doufejme, že dostane šanci někde, kde si ho budou víc vážit..

reklama
reklama