Pavla Tomicová má strach, že přijde o muže!

Už si nemají co říct?

Ačkoli ji často vídáme v seriálech i filmech, kariéra pro ni nikdy neznamenala tolik, co děti. Herečka PAVLA TOMICOVÁ (54) nedá na svou rodinu dopustit. O to větší zklamání a samotu prožívá teď, když její děti, syn ADAM (24) z prvního manželství a ANEŽKA (15), kterou má se současným manželem ONDŘEJEM MALÝM (50), přestávají o svou matku jevit zájem.

„Děti už nám pomalu vypadávají z hnízda, tak to není úplně ono,“ smutní. Teď se nemá o koho starat a na další děti je už pozdě. Na vnoučata si také určitě ještě pár let počká. UŽ SI S NÍM NEMÁ CO ŘÍCT? Veškerý svůj volný čas vždycky věnovala svým potomkům.

Teď najednou nemá co dělat, protože už ji prý děti nepotřebují. „Odchod dětí z rodiny může pro rodiče znamenat signál vlastního stárnutí, ztrátu jistot a pocitu vlastní potřebnosti,“ tvrdí mnozí odborníci.

A tak se zřejmě krize nevyhne ani Tomicové. Tu ale trápí i její manželství. Podle známých se totiž bojí, že doteď spolu zůstávali jen kvůli dětem a během pár měsíců zjistí, že si vlastně nemají co říct. Přežije jejich partnerský.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden