Pavlínu Filipovskou ponižovalo, že o manželově milence věděli všichni lidé!

"Byla jsem maminka i tatínek dohromady a nemohla jsem se ani na chvilku zastavit."

Díky slavnému otci sice bývala v divadle jako doma, ale herečkou se stát Pavlína Filipovská (79) nechtěla. Uplatnila se v divadle i v televizi, prožila si ovšem těžké období v soukromí.

Tatínkem Pavlíny Filipovské (79) byl legendární herec a mistr dabingu František Filipovský (†86). Na něho i na svoji maminku vzpomínala Pavlína vždy jen v tom nejlepším. U svých rodičů viděla, jaké to je, když se jeden obětuje kvůli druhému.

Maminka se tak trochu stala obětí otcova povolání. „Od té doby, co byli spolu, už neměla klid,“ konstatovala Pavlína. „Když jsem se narodila, zanechala práce a stala se ženou v domácnosti, i když se to tenkrát nenosilo.“ Pro Pavlínu to bylo jedině dobře, protože díky tomu poznala, co je to opravdový domov.

Přispíval k tomu i otec. „Věnoval se nám, jak jen mohl,“ uvedla herečka. Měla štěstí, že s bratrem vyrůstala v ideální rodině, jaká bývá k vidění už jen ve filmech.

Rozvod přišel už za rok

Někteří herci potomkům svoji profesi nedoporučují, jiní jim umetají cestičku. František Filipovský do ničeho Pavlínu netlačil. Když odmaturovala, zkusila se přihlásit na

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře