Pavlu Soukupovi zachránila jeho žena život na poslední chvíli!

Jeho hlas v mobilu jí připadal divný a tak se za ním raději vydala!

Prožili spolu několik kritických situací a jednu velkou osobní tragédii. Překážky, které jim osud postavil do cesty, však vždy bok po boku překonali a tak Pavel (72) a Isabela (54) Soukupovi tvoří pár, který jen tak něco nezlomí.

Někdo slaví výročí svatby, někdo narozeniny, někdo i den seznámení. Do té třetí kategorie patří právě Pavel Soukup (72), herec s podmanivým hlasem a jeho žena Isabela (54).

Potkali se kdysi v Praze v Jungmannově ulici jednoho dne v půl čtvrté odpoledne. Na tento den každý rok společně vzpomínají. Isabela se tehdy ještě jmenovala Siegelová. Pavel měl za sebou manželství s herečkou Zuzanou Geislerovou (69), s níž měl syna Adama.

Nejsmutnější chvíle

Pavel a Isabela se vzali v září 1989. Na svět brzy přišel syn, který dostal jméno po svém otci. Dnes je

Zbývá vám 81% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden