Pavol Habera a Daniela Peštová si po rozvodu prožili nejdrsnější chvíle v životě!

Pavol přiznal, že své bývalé ženě často slovně nechtěně ublížil.

Populární rocker Pavol Habera (58) a krásná topmodelka Daniela Peštová (49) jsou spolu už hodně dlouho, ale do manželství se nehrnou. Prožili si totiž ve svých životech už jedno rozvodové peklo!

Díky výchově rodičů vyrostla z Daniely hodná dívka, kterou by nikdy nenapadlo nějak vzdorovat. To je vlastnost, která může být v nelítostném světě světového modelingu spíš na obtíž.

Daniela ji ale zvládla bez bolestí. Méně štěstí pak měla ve svém prvním manželství, které skončilo šokujícím rozvodem. Stejnou zkušenost měl ale i její osudový muž a současný partner Pavol Habera.

Kariéra bez potíží

Rodiče Daniely byli běžní pracující lidé – tatínek pracoval ve sklárnách, maminka jako prodavačka. „Nikdy mě neutvrzovali v názoru, že bych byla nějak hezká,“ vzpomínala rodačka z Teplic. „Dokonce jsme se ani nefotili. Nedávno jsem hledala fotky z dětství a zjistila jsem, že žádné nemám.“

Jednoho dne Daniela viděla v televizi, aby se

Zbývá vám 79% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden