Pavol Habera a Daniela Peštová tvoří dlouhá léta spokojený pár, ale svatbu zatím neplánují!

Než se našli, museli si oba projít bolestivou zkušeností prvního manželství.

Vztahy mezi dvěma slavnými lidmi to mají těžké v tom, že jsou na očích veřejnosti. Zpěvák Pavol Habera (60) a modelka Daniela Peštová (51) se ale se všemi společenskými tlaky umí vyrovnat a žijí spolu spokojeně.

Kdysi dávno to vypadalo, že pro Pavola Haberu (60) zůstane hudba pouhým volnočasovým koníčkem, nebo že s ní úplně skončí. První kapelu založil sice už na střední škole, ale rodiče si pak přáli, aby měl vysokoškolské vzdělání.

Vystudoval ekonomii, vedl jeden klub v Bratislavě a nevypadalo to, že by se někdy muzikou živil. Poté, co se seznámil s mladíky ze skupiny Avion, chvíli s nimi hrál. Po odchodu z této kapely byl asi půl roku na volné noze – a potom přišla skupina, se kterou se proslavil.

Jmenovala se Team. Pavol se oženil s Naďou Haberovou (57), se kterou měl dceru. Byli spolu patnáct let, ale manželství rozbila

Zbývá vám 81% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden