Můj kousek štěstí

Pečujte! Ruku na to

Jojobový olej pokožku zklidní a dodá jí potřebnou hydrataci.

Znáte to: Uklízení, mytí nádobí, ale i práce na zahrádce, to vše rukám škodí.

Ideální je používat ochranné rukavice, ale ruku na srdce, ne vždy to tak děláme. Pak se snadno může stát, že takto namáhaná pokožka na rukou začne být vysušená, nebo popraskaná.

Rychlá vzpruha

Volají vaše ruce o pomoc? Dopřejte jim přípravky, které jí dokážou dodat rychlou regeneraci a pomohou zabránit většímu poškození. Kromě mastných a výživných krémů můžete vyzkoušet třeba tyto dva silné pomocníky.

Jojobový olej

Zastudena lisovaný jojobový olej obsahuje ideálně namíchaný koktejl prospěšných látek, které mají pěsticí i hojivé účinky. Dokáže udržovat přirozenou vlhkost pokožky a při pravidelném používání zmírňuje citlivou, suchou a podrážděnou kůži.

Zároveň namáhanou pokožku rukou regeneruje a vyhlazuje. Navíc má tu výhodu, že je hypoalergenní, hodí se tedy i pro ty nejcitlivější ruce i v případě ekzému.

Makový olej

Tenhle olej se používá i v kuchyni, ale je velmi užitečný také v případě, že je pokožka rukou velmi suchá nebo rozpraskaná. Je totiž bohatý na nenasycené mastné kyseliny, konkrétně kyselinu linoleovou a linolenovou, které bývají častou složkou krémů na namáhanou pokožku, kterou vyživují, regenerují a chrání.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden