Peklo kvůli bývalé?

Hvězda Modrého kódu DAVID GRÁNSKÝ (28) pomalu patří mezi stálice českého showbyznysu. Kromě herectví miluje svou manželku NIKOLU GRÁNSKOU (27), která si ho pěkně střeží. Je jejich vztah tak idylický, jak vypadá?

Znají se přes 10 let a svůj sňatek uzavřeli teprve před rokem. A ještě tajně! Herec a zpěvák David Gránský (28) nyní hraje v seriálu Sestřičky Modrý kód a do toho moderuje již poněkolikáté soutěž Česko Slovensko má talent.

Zdá se tedy, že většinu času tráví v práci. To se ale zřejmě jeho manželce, krásné brunetce Nikole Gránské (27), nelíbí a podle všeho mu to dává jasně najevo. Nebo nejde jen o pracovní vytíženost?

Znají se od puberty

David a Nikola se znají už od základní školy. Když se ale dali dohromady, bylo jim 17 let. Jiskra přeskočila v době, kdy David Gránský soutěžil v soutěži X-Factor, kde byl jedním z finalistů.

Od té doby jsou spolu a nedají na sebe dopustit. I přesto, že spolu začali randit v tak mladém věku, Gránský předtím už pár vztahů měl. A nevinný milostný románek měl i se svou současnou kolegyní. O koho jde?

Je mezi nimi pořád láska?

Davidova první láska byla herečka a zpěvačka Michaela Tomešová (29), kterou si dnes většina spojuje se seriálem Sestřičky Modrý kód. Byli spolu necelý rok, poté se rozešli. „Zjistil jsem, že nemůžu být s někým ze stejné branže,“ přiznal se David.

Chvíli Michaele trvalo, než se s tím smířila. Davida milovala, možná víc než on ji. Nakonec, když ale viděla, jak je David se svou současnou manželkou šťastný, byla ráda. Zakopali válečnou sekeru a stali se dobrými přáteli.

Nyní jsou ale opět spolu a téměř denně. Hrají spolu v primáckém seriálu, a jak se zdá, jejich vztah je opravdu nadstandardní. Nevinné laškování, objímání a dotyky mimo kamery jsou zřejmě na denním pořádku. Někdo na to ale možná doplatí.

Bojí se nevěry?

Každá žena je háklivá, když jiná žena laškuje s jejím mužem. To zřejmě vadí i Nikole Gránské. Říká se, že se kvůli dobrému vztahu s Tomešovou mají doma David s Nikolou často hádat. Nadstandardní vztahy s kolegyní mu tedy asi zatrhne.

reklama
reklama

Komentáře