Peníze k lásce nestačí! Schyluje se k válce?

Spojila je láska, jejich manželství však při životě udržují peníze. Ty LEOŠI MAREŠOVI (44) rozchodně nescházejí. To, co mu chybí, je něco zcela jiného. A jeho žena MONIKA (40) zuří.

Není člověka, který by jim nezáviděl. Leoš Mareš (44) a  jeho manželka Monika (40) jsou nejsledovanějším českým párem. Každý by chtěl žít jako oni. Jenže co se za tímto pozlátkem skrývá?

Ne všechno ve skutečnosti vypadá tak jako na  sociálních sítích. A Marešovi jsou toho živým příkladem. Přestože se zdá, že mají všechno, co si kdy jen mohli přát, kýžené štěstí se očividně nedostavilo.

Rodina stále není kompletní a to, co je dřív spojovalo, je nyní rozděluje. Navíc nedávno údajně začala v showbyznysových kuloárech kolovat informace, že se v jejich vztahu objevil někdo

Zbývá vám 86% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden