Peníze se jí jen posypou!

Po skončení loňské řady taneční soutěže StarDance se začalo spekulovat o tom, že herečka a moderátorka TEREZA KOSTKOVÁ (40) zůstane bez práce. Taneční show, kterou moderovala s MARKEM EBENEM (59) měla nadobro skončit.

Letos na podzim se diváci tanečního pořadu nedočkají, sdělila Česká televize s tím, že nemá na další pokračování licenci. „Ano, mohu potvrdit, že tento podzim diváci České televize oblíbený pořad StarDance bohužel neuvidí,“ informovala novináře Aneta Veselská z tiskového oddělení. K tomu, zda se ještě někdy vrátí pořad na naše obrazovky, nechtěla tisková mluvčí ale odpovědět.

Rekordy ve sledovanosti

Proč? Vždyť díky StarDance Česká televize se těšila nebývalému úspěchu, jen poslední osmá řada neklesla se sledovaností od prvního dílu pod milion diváků. A poslední finálový večer usedlo k obrazovkám více než 1 500 000 fanoušků.

Skončí tedy post Terezy Kostkové na taneční scéně a s ním i její tučné výdělky? Moderování takového pořadu je doslova zlatým dolem. Podle odhadů si totiž přijde na milionové částky. Nedá se asi úplně říct, že by měla Tereza Kostková o peníze nouzi, v každém případě pro ni bylo velmi nepříjemné řešit pracovní díru v diáři, když by se letos StarDance konat neměla. Nyní však přišel nečekaný obrat. Tereze rozhodně hladina na jejím kontě neklesne!

Má nový džob

Nejenže se Kostková pojistila a rozhodla se pro netradiční brigádu, která jí podle všeho vynese nemalé peníze. Ačkoli pro mnohé může být podobný přivýdělek poněkud ponižující, vezmeme-li v úvahu její zkušenosti a talent.

„Na konci léta vyrazíme se synem zaoceánskou lodí na plavby přes Finsko, Tallin a Petrohrad. Budu dělat program pro česky mluvící pasažéry,“ svěřila se herečka. A co víc – televize vše přehodnotila a StarDance opět uvede na obrazovky.

Zakoupila licenci na další pokrčování. Zřejmě skutečně vyslyšela přání diváků i samotných moderátorů.

Všechno je jinak!

Zatím se o tom sice prý nesmí mluvit, ale podle neoficiálních informací se bude StarDance v roce 2018 opravdu konat. Zdroj přímo z České televize pak potvrdil, že nejde jen o fámy a diváci a moderátoři se mohou těšit na další řadu.

„Je to pravda. StarDance příští rok bude, akorát je příliš brzy na detaily. O tom, kdo by měl soutěžit a kdo na show pracovat, je předčasné hovořit,“ uvedl zdroj s tím, že tyto věci se budou řešit až za rok.

Kostková se ale rozhodně o práci bát nemusí, je velmi nepravděpodobné, že ji vedení chtělo spolu s Ebenem vyměnit. Tereza ani Marek Eben pochopitelně neskrývají své nadšení. A my jim to přejeme. Protože si to zaslouží!

reklama
reklama