Peníze se jim sypou ve velkém!

Daří se jim nejen po milostné stránce, ale i po té finanční. Herci ADÉLA GONDÍKOVÁ (47) a JIŘÍ LANGMAJER (54) teď vydělávají snad víc než kdy předtím. Oba září v oblíbených seriálech, ale jsou aktivní i na sociálních sítích.

Většina herců si teď dělá starosti s tím, kde vydělají peníze, aby mohli žít na stejné úrovni, jako byli zvyklí. Mezi tyto herce se ale neřadí Jiří Langmajer (54) s  manželkou, herečkou Adélou Gondíkovou (47).

On je hvězdou krimiseriálu Zločiny Velké Prahy a ona je k vidění v seriálu Sestřičky Modrý kód. Oba mají tedy stálý stabilní příjem, který jen tak neskončí.

Jenom na seriál Zločiny Velké Prahy byl rozpočet kolem 170 milionů korun, protože tvůrci počítali s tím, že herec bude mít velký podíl na úspěchu celého projektu. A měli pravdu.

A  Gondíková? Ta je v  seriálu Sestřičky Modrý kód už nějaký čas, má tam teplé místečko, o které se nemusí bát, takže i ona přinese

Zbývá vám 68% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden