Moje šťastná hvězda

Pestrý život zpěvačky je jako jízda na horské dráze

Moje šťastná hvězda

Zpěvačka BÁRA BASIKOVÁ (57) byla ke svým fanouškům vždy upřímná. I proto je dnes známo, že zatímco v profesním životě patří k absolutní špičce naší hudební scény, v tom soukromém to právě není žádná sláva.

Zpěvačka Bára Basiková (57) se netají tím, že v minulosti několikrát nastaly chvíle, kdy zcela vážně uvažovala o sebevraždě. Protože jí nevyšlo ani třetí manželství, není divu, že se často cítí velice osamělá. A to přitom byla ochotná pro pohodu domácího krbu udělat úplně všechno.

Musela plnit rodinnou pokladnu

Bára se poprvé vdávala v roce 1990, a to za muzikanta Petra Jíchu (57). Ten se nechal přejmenovat na Alvu Basika, jako by tím chtěl světu naznačit, že hodlá žít ze slávy své úspěšné manželky.

Když se mladým manželům narodila dvojčata, dcery Anna a Marie (28), byla to patrně Bára, kdo tehdy plnil rodinnou pokladnu, zatímco Alva se nejspíš doma staral o děti. Když se jejich manželství o sedm let později rozpadlo, brala to zpěvačka jako svou osobní prohru.

Přerušila svou kariéru

Ani tehdy však nezanevřela na

Zbývá vám 86% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden