Petr Janda nachytal druhou ženu přímo při nevěře a dal jí první facku v životě!

Její nevěra nebyla žádný úletem, s dotyčným mužem pak žila šest let.

Rocker Petr Janda (78) je žijící legendou. K rockerům patří krásné ženy a jeho životem jich prošlo několik. Na svoji druhou ženu Martinu (51) ale nejspíš moc rád nevzpomíná.    

Je známo, že hudebníci své partnerky často střídají, ale Petr Janda by nejspíš nebyl tím typickým příkladem. Když se oženil s první manželkou, tanečnicí Janou (†45), byl to velmi šťastný vztah. Na jeho počátku sice byl pokus o sebevraždu, ten se ale netýkal ani jednoho z nich – kvůli Janě se prý pokusil zabít známý mim Boris Hybner, který s ní předtím chodil.

Svatba se konala i proto, že Jana už čekala miminko. Tehdy už slavný zpěvák a kytarista jel požádat její rodiče o ruku na Moravu. Zejména babička Jany se prý při pohledu na jeho „chuligánské“ oblečení zhrozila, koho si to ta jejich holka bere. Dvojici se narodil syn a k němu za sedm let přibyla i dcera.

Manželství zakladatele Olympicu probíhalo bez problémů, jaké jsou se vztahy rockerů obvykle spojovány. Pravdou ale bylo, že na

Zbývá vám 84% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden