Můj čas na kafíčko

Petr Kotvald doplatil na to, že podcenil své zdraví!

Můj čas na kafíčko

Všichni mu říkali, že jako sólový zpěvák nebude mít šanci.

Stres a pracovní tempo, který prožíval Petr Kotvald (64) poté, co se osamostatnil, ho ve své době málem stály život. K lékaři přišel na poslední chvíli.

Ačkoliv byl Petrův otec důstojníkem z povolání, podle jeho slov byla doma generálem máma. „To si myslím, že se otci velmi líbilo,“ řekl v rozhlasové zpovědi. „Doma nemusel velet, nemusel nic zařizovat a řídit. Doma odpočíval.“ Otec Petra Kotvalda (64) byl sice vojákem z povolání, doma ale prý vládla maminka.

Jemu to tak vyhovovalo, protože nemusel nic zařizovat a řídit, jen odpočíval. Petr si otce vzhledem k jeho povolání příliš neužil. Práce důstojníka ovšem nebyla jediným důvodem, jak zpěvák později zjistil, byly

Zbývá vám 91% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden