Petr Spálený našel u Milušky Voborníkové to, co mu doma chybělo – a zůstali spolu napořád!

Zdá se, že legendární zpěvák je „dítě štěstěny“ i v osobním životě!

Vztah dvojice zpěváků Petra Spáleného (76) a Milušky Voborníkové (70) začal jako dlouhodobá nevěra. Čas ale ukázal, že k sobě doopravdy patří!

Koncem 60. a začátkem 70. let prožíval zpěvák Petr Spálený skvělé období. Jeho kariéra šla rychle nahoru, v jednom ročníku soutěže Zlatý slavík skončil dokonce druhý! A vypadalo to, že našel také ženu, se kterou by mohl zůstat na celý život.

Trvalo to šest let

Onou ženou ale nebyla jeho současná partnerka Miluše Voborníková. Petr se v divadle Apollo, kde zpíval se svojí skupinou, dal dohromady s herečkou a zpěvačkou Pavlínou Filipovskou (79). Nevadilo mu, že si bere rozvedenou ženu. Láska takové věci neřeší.

Oba se do sebe zamilovali a svůj vztah zpečetili jednak manželským slibem, jednak tím, že dali život dvěma dcerám. U některých žen ale dochází po narození dětí a splnění mateřské povinnosti k vyhasnutí vášně.

To byl bohužel případ Pavlíny, jak s odstupem času po letech odhalila. Brala manželství jako instituci, kde ona bude tou tolerantní a důvěřivou ženou, která se stará hlavně o děti. O Petra ztratila zájem.

Bylo jasné, že s takovým postojem se zpěvák

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře