Můj čas na kafíčko

Petra a Roman Vojtkovi jsou nejsympatičtější český pár

Diváci mají jasno. Petra a Roman jsou jejich jedničky.

Je ukázkovým manželem, skvělým otcem, a dokonce i sexy zahradníkem. Alespoň podle svých fanynek. Romana Vojtka (51), jak to tak vypadá, by chtěla úplně každá žena.

Není se proto co divit, že jeho manželce Petře Vojtkové (37) skoro všechny kolegyně závidí.

Změnil se k nepoznání

Když před nedávnem Roman Vojtek zveřejnil fotografii ze své zahrady, jak svlečený do půli těla seká trávu, šly fanynky do kolen. Nejenže prý vypadá jako hollywoodská hvězda, ale ještě si ze sebe dokáže utahovat.

Ale co obdivovatelé a obdivovatelky manželů Vojtkových už vůbec nechápou, je to, jak dokážou být oba pořád tak veselí, nad věcí, a hlavně se neustále a vroucně milovat. Když Petra Vojtková minulý rok v prosinci přivedla na svět jejich druhé společné děťáťko, nemohli být šťastnější.

Ačkoliv jsou jako rodiče velmi zaneprázdnění a do toho mají oba i spousty pracovních povinností, úsměv z tváře jim rozhodně nemizí. Jak se říká, děti jsou velká starost, ale především velká radost. A to mají na paměti i manželé Vojtkovi.

Co ještě chybí ke štěstí?

Zatímco kdysi byl Roman Vojtek ženami zatracován, když svou bývalou ženu opustil ještě v době, kdy byla v porodnici, dnes je miláčkem národa. Jeho přátelé a známí tvrdí, že z něj Petra Vraspírová, dnes Vojtková, udělala lepšího muže.

Leccos si uvědomil, leccos také napravil. Roman Vojtek a Petra Vojtková tak plným právem patří mezi nejkrásnější a zároveň nejsympatičtější páry českého showbyznysu.

Tolik pozitivních reakcí od svých přátel, kolegů a fanoušků dostává jenom málokdo. Jen jedno jim údajně k úplnému štěstí chybí – holčička. Není však známo, jestli bude Petra zkoušet štěstí napotřetí.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden