Petra Černocká se musela bránit pomluvám, že odvedla partnera od rodiny!

Ví, že jí nebude nevěrný, protože by to na něm hned poznala.

Někdy člověk potká životní lásku až na druhý pokus. Platí to i v případě zpěvačky Petry Černocké (71). První manželství skončilo rozvodem, ale to druhé s Jiřím Pracným (68) funguje už dlouhá léta dokonale.

Na svoji druhou svatbu si Petra Černocká (71) počkala dlouho. Tu první kdysi absolvovala zejména kvůli tomu, že byla v jiném stavu. Prožila pak osobní tragédii, protože chlapeček zemřel při porodu. V době, kdy ho přivedla Petra na svět, probíhalo v původně plánované nemocnici na pražské Štvanici bohužel pravidelné malování.

Ona tak musela jít rodit do jiné nemocnice. „Můj syn zemřel kvůli špatné technologii porodu. Neměl žádnou vrozenou vadu, byl zdravý,“ vzpomínala po letech zpěvačka na jeden z nejhorších dnů svého života. Později přivedla na svět dceru, ale to už manželství s Janem Vaculíkem (81) směřovalo k rozvodu.

Ten nakonec proběhl v dobrém. Janovi později šla dokonce Petra na jeho další svatbu za svědka. Po románku s

Zbývá vám 85% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden