Petra Janů: Bojí se exekucí

Má úspěšnou kariéru a o peníze rozhodně nemá nouzi. Ale i přesto má zpěvačka Petra Janů (66) panický strach z exekucí. Ona sama o sobě tvrdí, že je zkrátka stará škola. „Babička i maminka mě učily, že nesmím mít dluhy,“ vysvětluje.

Má dluhy, nebo jen obavy z potíží?

Očividně to s ní vyrostlo a hrůzu ze ztráty majetku má dodnes. „Mám z toho hrůzu, proto všechno platím s předstihem,“ svěřila se Janů, která by návštěvu exekutora snášela velmi špatně.

Co skrývá?

Nicméně je divné, že by zpěvačka takového formátu měla strach z exekuce.Za jeden koncert si vydělá klidně i desítky tisíc, takže by všechny poplatky mohla zaplatit na několik měsíců dopředu. Spíš to působí tak, jako kdyby zpěvačka před veřejností něco skrývala, a možná už na kontě nějaké ty dluhy má. Proč by se jinak bála?

Má snad potíže?

Sama Janů přiznala, že po smrti manžela Michala Zelenky (†63) to pro ni bylo těžké po všech stránkách. A výjimkou nebyla ani stránka finanční. Pochopitelně truchlila a peníze vůbec neřešila, tou dobou jí to bylo úplně jedno.Třeba si v minulosti zadělala na problémy a teď neví, jak z toho ven. To by také vysvětlovalo to, že platí všechno s tak velkým předstihem. Jako by si chtěla banku usmířit.

reklama
reklama

Komentáře