Petra Janů: Žádný chlap jí není dost dobrý!

Neosuzuje se zbytečně k samotě?

Zpěvačka PETRA JANŮ (63) se nijak netají tím, že i přesto, že překročila šedesátku, touží po intimnostech a muži, který by ji miloval. Jenže je natolik náročná, že se jí zřejmě žádný z nápadníků nikdy nezavděčí. Zůstane proto navždy sama?

Smrt manžela MICHALA ZELENKY (†63) byla pro zpěvačku obrovskou ranou, která zasáhla nejen její osobní, ale i pracovní život. Manžel byl totiž zároveň i jejím manažerem. Jeho odchod byl náhlý, a ačkoli sama Petra uvedla, že tušila, k čemu se schyluje, nebylo možné se na to připravit. Michal pro ni byl vším a dosud nenašla nikoho, kdo by byl schopný po něm trvale převzít místo po jejím boku.

Mladý milenec

Samota ale není nic pro ni. Bez chlapa prý žít neumí, a tak si mu- sela během let opuštění nějak poradit. V roce 2013 se po boku Janů objevil na krátkou dobu o pětadvacet let mladší DANIEL. „Ten vztah je ještě čerstvý, křehký a Daniel je plachý,“ nezapírala tehdy svou novou známost zpěvačka, která toužila po mužské náruči, jež by jí dala zase pocit bezpečí.

Domů ne!

V jednom však měla už tehdy jasno. Chlapa doma nechce. „Nežijeme spolu. Já jsem si po smrti manžela zařídila malý byteček a chci v něm žít sama,“ uvedla rezolutně. A nutno dodat, že své- mu slovu dostála. Dodnes s ní v jejím hnízdečku nikdo nebydlí. Zřejmě neustálá pozornost médií ji přiměla vydat se hledat rozptýlení do ciziny. V létě se tak objevila informace, že za častými odlety do Řecka není ani tak láska k teplým slunečním paprskům, horkému písku a moři, jako spíš touha po intimním sblížení. „No, jestli si myslíte, že žena v mém věku nepotřebuje sex, tak se mýlíte! Stálého partnera ne- mám, tak si to musím nějak řešit,“ vysvětlovala honem Petra.

Velmi náročná

„Chci, abych se s ním smála. A aby nebyl sobec,“ začíná Petra s výčtem svých požadavků na potencionálního milence. Pokračuje s tím, že by měl být samostatný, úspěšný a bez mindráků. Také by měl prý vonět a nekousat si nehty. „A taky nesmí žárlit a být skrblík,“ dodává. Prý si uvědomuje, že je náročná, ale nehodlá ze svých požadavků ustoupit.

Chvíli jí pelíšek zahříval koloušek Daniel (vlevo).

reklama
reklama

Komentáře