Petra Vojtková: Radost nezná mezí!

Úžasnou novinku oznámili Petra Vojtková rozená Vraspírová a její manžel Roman Vojtek (48). Petra bude maminkou! „Jsme vděční za vše krásné, co nás potkalo.


Být těhotná je úžasný a nepopsatelný pocit,“ řekla mladá herečka, proslulá rolí Jane v muzikálu Tarzan, která vyžaduje neobyčejnou obratnost. Děťátko se narodí v listopadu. Manželé radostnou událost dlouho tajili, sladké tajemství vyšlo najevo až v poslední době.

„Momentálně bych děťátku ráda zachovala soukromí, co nejdéle to půjde,“ vyjádřila se budoucí maminka. Vzhledem k její profesi a faktu, že manžel je také herec, navíc velmi známý, vzpomeňme že byl hvězdou seriálu Vyprávěj, to půjde těžko.

Krásná Petra se bude muset připravit na to, že na narození dětátka budou číhat novináři. Roman Vojtek má z prvního manželství už dvě děti, předchozí manželku opustil za bouřlivých okolností, když byla těhotná.

„Mám to štěstí, že si můžu práci přizpůsobit tak, abych se maximálně věnoval dětem. Peťce pomáhat chci, budu a už se na to moc těším,“ plánuje brzy již trojnásobný tatínek Roman Vojtek.

reklama
reklama

Komentáře