Petra Vraspírová: Dítě nebude?

S obrovským zklamáním se musí vyrovnávat herec Roman Vojtek (47) a jeho přítelkyně Petra Vraspírová (32). Vojtek si maloval, že si bude knečně užívat pohádkově dokonalé rodiny. Svou vyvolenou, herečku Petru Vraspírovou, už má, stále ale chybí společný potomek, a to ačkoli se o něj mají snažit.

To by ale mohlo s jejich vztahem pořádně zamávat. Dojde vůbec na avizovanou svatbu? "Nejhorší je, když si člověk něco naplánuje a pak se Bůh nahoře směje. A tak nějak podvědomě si myslím, že nás to prostě jednou překvapí.

Ale těším se na to, mám děti ráda,“ snaží si dodat optimismu Vojtkova přítelkyně. Už déle než rok se mluví o tom, že se budou brát. Na začátku letošního roku se konečně zasnoubili. „Řekla ano. Děkuju, lásko, že Tě můžu milovat.

Jsi můj anděl a jsem moc vděčný, že jsem Tě potkal a že jsi se mnou... s náma,“ popsal herec partnerské štěstí plné nadějí a plánů s hlavou v oblacích. Čas ale plyne a svatební zvony se stále nerozezněly. Nevyčkává snad Vojtek se svatbou, až jestli se Vraspírové podaří otěhotnět? Na druhou stranu totiž herec nikam pospíchat nemusí.

Prošel si manželstvím s blondýnkou Terezou (38), s níž má dceru Editu (9) a syna Benedikta (4), od kterého utekl ještě před jeho narozením. Teď by chtěl začít znovu a lépe. Vidí se, jak se prochází se svou drahou polovičkou parkem, drží ji zamilovaně kolem pasu a před sebou tlačí kočárek s vytouženým miminkem.

Co když ale z téhle idylické představy nechce ani trochu slevit? Bude se chtít vázat k ženě, se kterou nebude moci mít vysněnou rodinu? .

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden