Petra Vraspírová: Dopadne milenka jako jeho exmanželka?

Bude s ní navždy, nebo dopadne jako jeho bývalka?

Sotva zaschly rozvodové papíry, žene se Roman Vojtek (45) do dalšího manželství. Jeho vyvolenou není nikdo jiný než přítelkyně Petra Vraspírová (29) s níž chodí zpěvák a herec téměř dva roky. Svatbu pokládá Vojtek za rozumný krok, o které se s drobnou blondýnkou už mnohokrát bavili.

„Člověku tak dáváte najevo, že je pro vás opravdu v životě tak důležitý, že s ním chcete být celý život,“ vysvětluje herec, který se neštítil před dvěma lety opustit svou těhotnou manželku Terezu (36) a dceru Editu (7).

Našel, co vždycky hledal Muzikálová hvězda je pro Vojtka podle všeho tou pravou, na kterou čekal. Pro Terezu, která se po nečekaném rozchodu, zhroutila, tak musejí být slova bývalého manžela jako dýka vražená přímo do srdce.

Petra je známá hlavně díky němu.

„Petra je pro mě ztělesněním něčeho, po čem jsem toužil, a takhle si jsem si představoval životního partnera,“ básnil Vojtek. Je si určitě jistý? Pokleknout se podle všeho chystá herec na podzim, Svatba je na spadnutí! Vybrala si ale Petra správně? kdy Vraspírová slaví 30.

narozeniny. Otázkou ale zůstává, jestli si je Vojtek je svým vztahem opravdu jistý. Jinak by se totiž mohlo snadno stát, že Vraspírová dopadne stejně jako jeho exmanželka!

reklama
reklama

Komentáře