Petra Vraspírová: Přehnaně tlačí na pilu!

Kdo chce od života moc, občas nedostane nic!

Mladá milenka Romana Vojtka (45) Petra Vraspírová (29) si jde tvrdě za svým. Vzala si do hlavy, že se vdá. Má snad tahle kráska dokonale promyšlenou taktiku, jak od chlapa dostat přesně to, co chce?

Vypadá to, že ano. Budoucnost má Petra Vraspírová (29) se svým miláčkem Romanem Vojtkem (45) naplánovanou a už jen čeká, kdy se jí splní další přání. Touží prý po svatbě, která by podle ní měla být teď na řadě.

Aby nakonec z té velké lásky něco zbylo!

Chytrý plán

Je pravda, že nalinkované to má hezky a prozatím jí všechno vychází. Roman před dvěma lety odešel od své těhotné manželky Terezy Vojtkové (36) a jen pár měsíců na to se dal dohromady s Petrou.

Že by radost ze svatby?

A právě kvůli ní pak přišel s Terezou i definitivní rozvod! A Petra teď zřejmě předpokládá, že přijdou na řadu vysněné zásnuby a poté, samozřejmě, založení rodiny. A jak je na tom Roman, který má s Terezou už dvě děti, syna Benedikta (2) a dceru Editu (7)? Je ochoten být otcem potřetí?

Měla by zpomalit

Její velké plány zní sice skvěle, ale nepřehání to Petra trochu? Copak neví, že chlapi nejsou rádi, když jim ženy něco diktují? Možná, že je teď Roman tak zamilovaný, že je ochotný pro svou milou udělat všechno.

Ruce pryč, dámy. Tenhle fešák je můj!

Co ale bude, až si uvědomí, že mohl být do všeho nenápadně dotlačen? Není to ani tak dávno, co ukončil jeden vztah a Petra už vesele prohlašuje, jak prý doma řeší svatbu. Měla by si uvědomit, že Vojtka tlačí do kouta a je jen otázka času, kdy to zjistí!

reklama
reklama