Petru Černockou naštval manžel, když v samoobsluze volal, že vede Saxanu!

Větši důkazem lásky než romantická slova je, že jí nic nevyčítá!

Zpěvačka Petra Černocká (70) si prošla jedním manželstvím, které nakonec nedopadlo dobře. Také její druhý manžel Jiří Pracný (67) měl za sebou rozvod. Společně jim to ale, jak se zdá, opravdu klape!

V prvním manželství si prošla Petra Černocká osobní tragédií, když jí syn - kvůli kterému se vlastně vdávala - zemřel při porodu. O několik let později přivedla na svět dceru, ale v té době už měla na krku rozvod.

Možná i to byl důvod, proč si na druhou svatbu ve svém životě počkala tak dlouho, ačkoliv se svým stávajícím manželem žije už hodně dlouho.

Rozvedl by se býval i bez ní

Jiří Pracný se původně vyučil leteckým mechanikem, nakonec ale dal přednost hudbě. S Petrou se seznámil ve skupině Golf Jiřího Štědroně, se kterou také zpívala. První rande prý proběhlo

Zbývá vám 81% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden