Piju, ale mám svoje důvody!

Dusno, které se dá v rodině herečky a muzikanta krájet už spoustu let, opět zhoustlo. Poté, co se mimomanželský vztah Felix Slováček (78) − Lucie Gelemová (38) nedávno oficiálně rozpadl, opět prosvištělo několik projektilů slov mezi saxofonistou a jeho ženou Dagmar Patrasovou (65).

Herečka, kterou jistě nadzvihlo, že její muž se na veřejnosti k expřítelkyni znovu otevřeně hlásí, reagovala zejména na slova svého manžela o tom, že by se měla jít léčit, jinak dopadne jako zpěvačka Iveta Bartošová (†48), která před sedmi lety skočila pod vlak. Je pravdou, že pištec tentokrát vypustil dosti silný kalibr.

Pomáhat a chránit. Jako manžel by měl Slováček při své ženě stát i v časech zlých.

A Dáda pak předestřela národu jednoduchou, ale výstižnou hádanku: Co je horší, když vás manžel léta podvádí a lže vám, nebo když jako usoužená a zostuzená manželka hledáte útěchu v pití?

„Celé manželství mě podváděl a já kvůli dětem dělala, že jsem hluchá a slepá. A které ženská by nesáhla po skleničce?“ ptá se herečka. A přiznává, že to občas přehnala. Na upřímná slova, ze kterých je cítit bolest, bude mít Slováček sotva kloudnou odpověď.

reklama

Komentáře