Pippa Middleton: Sestra má prince, ona miliardy

Sestra vévodkyně se vdala. A vypravila si královskou svatbu ve stylu Kate

Léta žila PIPPA MIDDLETON (33) ve stínu KATE (35), na jejíž vztah s princem WILLIAMEM (34) se upírala veškerá pozornost. Zlom nastal až na jejich svatbě, kdy Pippa předvedla své pozadí v družičkovských šatech.
Díky tomu se stala nejen jednou z největších celebrit, módní ikonou, ale i snem mnoha mužů. Mezi těmi pak vybírala nějakou dobu, ale rozhodně nepřebrala… Předposlední dubnovou sobotu Pippa řekla před asi 150 hosty své „ano“ miliardáři JAMESI MATHEWSOVI (41) a svatba v britském městečku Englefield to byla vskutku velkolepá. Podle zlých jazyků skoro jako přes kopírák podle té královské, kterou před šesti lety měla její starší sestra, vévodkyně Kate, když se vdávala za prince Williama.

Jako přes kopírák
A je nutno uznat, že v mnohém se obřady opravdu podobaly, jako by Pippa chtěla trumfnout svou starší sestru. Nechala přemalovat kostel, v němž se vdávala, a velmi pečlivě vybírala i personál, který musel podepsat smlouvu o mlčenlivosti. Na veselce se to hemžilo slavnými a významnými hosty, nechyběli samozřejmě ani Kate s Williamem a princ HARRY (32), který ale dorazil bez své krásné přítelkyně MEGHAN MARKLE (35). Ta raději na přání nevěsty nepozorovaně dorazila až mnohem později. Pippa se totiž obávala toho, aby Meghan na sebe nestrhla moc pozornosti, kterou si ve svůj svatební den chtěla pochopitelně užívat hlavně ona.

Princ William a vévodkyně Kate

Miliardy a titul
náklady na svatbu v hod notě asi 10 milionů korun si každopádně mohla dovolit, protože ani rodina Middletonů nepatří k nejchudším. A pokud si její rodiče doposud mysleli, že to největší štěstí udělala Kate s princem Williamem, pak se možná teprve teď mohli přesvědčit, že je to naopak Pippa, která s pohledným miliardářem trhla opravdový jackpot. Jeho majetek se odhaduje na v přepočtu 60 miliard korun. Uhlazený čtyřicátník si tak s přehledem mohl dovolit utratit za snubní prsten pro Pippu 6 milionů korun. Ve hře ale není jen pohádkové jmění, Pippa totiž v budoucnu nepřijde zkrátka, ani co se šlechtického titulu týče. Matthews má rovněž modrou krev, jeho rodina pochází ze šlechtického skotského rodu. Zatímco Kate získala titul vévodkyně, Pippa se bude moci pyšnit titulem Lady. Chvíli si ale ještě bude muset počkat, až James zdědí majetek, který nyní patří jeho otci. Další věc, v níž má Pippa nad starší sestrou navrch, je fakt, že nebude tolik svázaná královskými konvencemi.

reklama
reklama