Plachý gentleman s křehkou duší

Rozhovory neposkytuje a s osobním životem se nesvěřuje ani nejbližším kolegům

Vysoká, štíhlá postava, hluboký pohled a klidný hlas známý z večerníčku Broučci. To je Jan Hartl (70), galantní slušňák, co přitahoval dryáčnice.

Diváci si herce, který v těchto dnech slaví významné kulatiny, zafixovali jako nesmělého slušňáka a gentlemana. A ti, kdo jej znají, potvrdí, že takový je i ve skutečnosti. Své soukromí si dokázal pečlivě ohlídat před médii, včetně toho, že má dvě děti. Patří mezi herce, kteří nikdy netoužili po velké pozornosti, slávě a popularitě.

Jan Hartl si žil vždycky svůj vlastní život mimo divadelní prkna i kamery, do kterého směli nahlédnout jen jeho nejbližší. Mezi bohémy rozhodně nikdy nepatřil. K herectví přitom rodilý Pražák tíhl už od dětství. Hrál ochotnicky divadlo, navštěvoval dramatický kroužek a recitoval básně.

Divadlu se věnoval i během studia na malostranském gymnáziu, kde nadšeně vystupoval ve školních inscenacích a na besídkách. Byla to skvělá příprava na zkoušky na DAMU, které

Zbývá vám 84% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden