Plán na usmíření zkazila Vydrova nevěra?

Už od konce minulého roku prochází jejich vztah značnými peripetiemi. Stále se Jana Boušková (66) a Václav Vydra (64) nedokážou shodnout na tom, jak by spolu mohli dál žít bez toho, aniž by herec všechen svůj čas věnoval koním.

Už to vypadalo, že ti dva konečně letos na podzim našli společnou řeč, rozhodli se slevit ze svých nároků a respektovat přání toho druhého. Avšak uběhlo sotva pár měsíců a všechno je údajně zase jinak.

Zpočátku k němu nic necítila

Jediným důvodem, proč si Boušková po 23 letech vztahu Vydru vzala, bylo, že nechtěla mít v občance stav "vdova". Velkou lásku ke svému hereckému kolegovi
zpočátku necítila.

Ta přišla až později, spoustu let poté, co ji Vydra přesvědčil, že je pro ni ten pravý. Jejich námluvy jsou dnes již legendární. Dlouhé roky chodil herec ke své lásce domů, přestože už byla vdaná, a prosil ji, aby jeho prosby vyslyšela.

Než zemřel její první manžel Petr Svojtka (†35), zůstávala ke všem Vydrovým vyznáním chladná a odmítavá, ale po smrti Petra se mnohé změnilo, protože musela sama vychovávat syna Jana (41).

Podezřívala ho z nevěry?

Vydra jí nakonec poskytl

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře