Plán na usmíření zkazila Vydrova nevěra?

Už od konce minulého roku prochází jejich vztah značnými peripetiemi. Stále se Jana Boušková (66) a Václav Vydra (64) nedokážou shodnout na tom, jak by spolu mohli dál žít bez toho, aniž by herec všechen svůj čas věnoval koním.

Už to vypadalo, že ti dva konečně letos na podzim našli společnou řeč, rozhodli se slevit ze svých nároků a respektovat přání toho druhého. Avšak uběhlo sotva pár měsíců a všechno je údajně zase jinak.

Zpočátku k němu nic necítila

Jediným důvodem, proč si Boušková po 23 letech vztahu Vydru vzala, bylo, že nechtěla mít v občance stav "vdova". Velkou lásku ke svému hereckému kolegovi
zpočátku necítila.

Ta přišla až později, spoustu let poté, co ji Vydra přesvědčil, že je pro ni ten pravý. Jejich námluvy jsou dnes již legendární. Dlouhé roky chodil herec ke své lásce domů, přestože už byla vdaná, a prosil ji, aby jeho prosby vyslyšela.

Než zemřel její první manžel Petr Svojtka (†35), zůstávala ke všem Vydrovým vyznáním chladná a odmítavá, ale po smrti Petra se mnohé změnilo, protože musela sama vychovávat syna Jana (41).

Podezřívala ho z nevěry?

Vydra jí nakonec poskytl

Zbývá vám 77% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden