Plánuje Michal David luxusní život u moře?

Život v Česku už ho nenaplňuje?

Zpěvák a skladatel MICHAL DAVID (55) patří mezi těch několik málo úspěšných, kteří u nás zbohatli a dál bohatnou na hudbě. Na úspěšné hudební projekty má zkrátka čuch. I přes hodně negativní kritiky nebude prý propadák ani na jeho hudbě postavený film Decibely lásky. Sám skladatel radost ze svých úspěchů neskrývá. „Málokdy prodělám,“ říká s úsměvem. Co ale se všemi těmi vydělanými miliony?

Neví, co s penězi?

Co vydělá, je Michal zvyklý zase investovat. Rozhodně podle něj není chytré mít peníze uložené v bance. Proto prý finance, které vydělá, použije tak, aby to mělo smysl. „Většinu toho, co vydělám, dávám zase do muzikálů,“ říká. Momentálně ale plánuje něco úplně jiného.

Odstěhuje se?

V rámci svých investičních plánů má zálusk na pořízení nového bydlení.„Přemýšlím o koupi domu někde úplně mimo,“ prozrazuje s tím, že ho láká oblast Kanárských ostrovů. „Možná Tenerife, prostě tam někde.“ Vzhledem k jeho možnostem to nebude jen tak nějaký domek, ale přinejmenším parádní letní sídlo.

Jestli se do teplejšího podnebí odstěhuje natrvalo, nechce prozradit. V Česku bude alespoň dál pracovat na muzikálech, aby si život u moře mohl s rodinou dovolit.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden