Plánuje třetí dítě?

Doktor jí dal šanci na nový život. S kým se ale rozhodne ten zásadní krok udělat?

Přestože si herečka Sabina Laurinová (48) myslela, že životní kapitolu s malými dětmi už jí osud uzavřel, není tomu tak. Dočká se ještě třetího potomka?

Seriál Sestřičky Modrý kód si diváci jistě nedovedou představit bez herečky Sabiny Laurinové (48), kterou znají jako vrchní sestru Mery. A právě její seriálový osud donutil Laurinovou k vážnému zamyšlení nad jejím osobním životem. Skrývá snad před veřejností tajemství, které ji přiměje udělat velké rozhodnutí?

Podle doktora je všechno možné

Její postavu totiž čeká těhotenství. A to přesto, že už je ve věku, kdy většina žen rodinu přece jen neplánuje. A právě to evidentně nedá herečce spát a rozhodla se celou záležitost probrat se svým gynekologem. „Když jsem u něj byla na poslední prohlídce, už jsem věděla, jaká

Zbývá vám 64% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden