Plánuje třetí dítě 

Světe, zboř se, Agáta Hanychová (36) se zamilovala. Byli tací, co se pokoušeli spočítat, kolik měla známostí poté, co od ní utekl exmanžel Jakub Prachař (37), ale zpravidla došli k závěru, že do tolika počítat neumějí.

V současné době se Agáta, jejíž povolání by se dalo vyjádřit slovy: profesionální rebelka, zamilovala do podnikatele Jana Loskota. Zapřísahá se, že tentokrát se nejedná o známost na inzerát, a tak se nabízí představa, že mu skočila pod mercedes anebo se vloudila do kanceláře v nejnutnějším prádle.

„Honza je normální kluk, který pracuje, má své auto, svůj byt a je vtipný. Dostal mě asi na to, jak je normální, a navíc super vaří,“ pochvaluje si dcera Veroniky Žilkové (59). Raduje se, že nemusí neustále vařit, a obdivuje, jak partner zručně griluje a že se kamarádí s jejími dětmi Miou (3) a Kryšpínem (9).

„Je mi třicet šest, takže si myslím, že to třetí dítě ještě mít budu,“ šokuje. Plánuje ho ne dřív než za rok. Tak to by měl Honza co nejdřív vzít nohy na ramena, aby si ho Agáta nevybrala coby tatínka. Ať si promluví s jejím exmanželem Jakubem Prachařem, ten se ze soužití s Agátou dodnes nevzpamatoval.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden