Plánují ještě miminko?

Herečka má kolem sebe samé chlapy a stále touží po holčičce.

Když si před lety získala jedna z nejobsazovanějších českých hereček Tatiana Dyková (43) srdce svého dnes již manžela Vojty Dyka (36), všichni jim předpovídali krátký románek. Všem škarohlídům tak vytřeli zrak, když se v roce 2019 vzali a zpečetili tak dlouholetý vztah.

Konečně tu holčičku

Herečka, kterou momentálně můžeme vidět v seriálu Špunti na cestách, se svěřila, že by s manželem rádi přivítali do rodiny další přírůstek. Už takhle vychovávají celkem tři děti. Dyková má z prvního manželství s producentem Pavlem Čechákem (47) dva syny, Františka (16) a Cyrila (13).

Společně pak vychovávají ještě Lojzíka (8). Dyk je prý úžasný táta a vyženěné děti přijal za své. Co se týče výchovy, nechávají jim prý volnost, s tím, že každý je jiný a potřebuje podpořit v něčem jiném.

Vojta, Táňa, její ex Čechák se svojí ex Berenikou Kohoutovou. Jedna velká rodina.

Kdo bude také umělec?

Frantíka zajímá vše, Cyril zdědil herecký talent, protože je prý velký komik. Nejmladšímu Lojzíkovi zase musí čas od času dodávat sebedůvěru, ale prý ho baví všechno. Také hraje na klavír.

I po letech vrkají jako hrdličky.

Sama mezi supy

Přestože děti od sebe dělí jistý věkový rozdíl a dvě z nich mají jiného tatínka, vycházejí spolu skvěle. „Nejstarší už má samozřejmě svoje kamarády, partu a trochu jiné zájmy. Zároveň je ale velmi tolerantní a s nejmladším Lojzíkem si občas neuvěřitelně trpělivě hraje,“ prohlásila Dyková, která se už několikrát nechala slyšet, že holčička by v rodině byla víc než vítaná.

Ženský element by si v domě velmi přála. Čtyři „chlapi“ jsou na ni občas moc. Popovídat si se spřízněnou duší by se jí tak jistě hodilo, tak uvidíme, jestli se narodí malá Dyková.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden